Wiadomości › Żużel

Trzy mecze w Trutnovie

23 września 2018, 15:25
Dwie przegrane i jedno zwycięstwo. Koszykarki AZS AJP Gorzów wzięły udział w turnieju o Puchar Miasta Trutnova. W zawodach brały udział też zespoły z Czech, Niemiec i Słowacji.

Zmarzlik tym razem trzeci

22 września 2018, 22:17
Bartosz Zmarlik nie odrobił strat do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Grand Prix - Taia Wooffindena. W niemieckim Teterow zawodnik gorzowskiej Stali zajął 3 miejsce.

Finał Stal Gorzów – Unia Leszno przełożony

22 września 2018, 16:01
Kto zostanie drużynowym mistrzem Polski na żużlu? Stal Gorzów czy Unia Leszno? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za tydzień. Wszystko przez to, że finał został przełożony na 29 września ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

Srebro juniorów Stali

21 września 2018, 11:21
Juniorzy gorzowskiej Stali wywalczyli srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Złoto zdobyli reprezentanci tarnowskiej Unii. Finał rozegrany został w Gorzowie.

Stal z niewielką zaliczką jedzie do Leszna

16 września 2018, 21:31
Stal wygrywa pierwszy mecz o złoto. Gorzowianie jadą do Leszna z niewielką – 2 punktową zaliczką (46:44). Rewanż już za tydzień

Zmarzlik zostaje w Stali Gorzów!

15 września 2018, 15:34
Najlepszy i najbardziej skuteczny żużlowiec PGE Ekstraliki, a zarazem lider i wychowanek Stali Gorzów - Bartosz Zmarlik podpisał w sobotę kontrakt z klubem. Zmarzlik zostaje w Gorzowie przez najbliższe dwa lata.

Kto sięgnie po złoto?

15 września 2018, 08:52
Czas na danie główne sezonu 2018 w najlepszej żużlowej lidze świata. Przed nami 30 biegów, które zdecydują o losach złotego medalu PGE Ekstraligi, a porównać je można do bokserskiego starcia w wadze ciężkiej. Broniąca mistrzowskiego tytułu FOGO UNIA Leszno i pretendent to złotego medalu CASH BROKER STAL Gorzów.

Stal już w finale mistrzostw Polski!

9 września 2018, 18:10
Cash Broker Stal Gorzów planowanie wygrywa przed własną publicznością z częstochowskim lwami i czeka już na swojego rywala w walce o tytuł mistrzowski. Gorzowianie pokonali Włókniarz 51:39

Zmarzlik odrabia punkty w Grand Prix

8 września 2018, 21:23
Bartosz Zmarzlik odpada w półfinale Grand Prix Słowenii w Krsko. Zawodnik gorzowskiej Stali przegrał z Dudkiem i Hancockiem. W klasyfikacji przejściowej Grand Prix zawodnik gorzowskiej Stali traci tylko 9 punktów do prowadzącego Woffindena.

41 punktów do finału

6 września 2018, 17:44
Do szczęścia gorzowskiej Stali brakuje jedynie 41 punktów. W pierwszym meczu w Częstochowie gorzowianie wygrali 49:41 i to właśnie drużyna z Gorzowa jest bliżej ścisłego finału.